Latest news (Blog)

Czy chcesz zostać Kreatorem Smaku? 20.09.2017 - 13:20 - Jeśli wśród Was są osoby, które mogą pochwalić się swoim talentem kulinarnym, znają ciekawe przepisy, które sami wypróbowali w swojej kuchni, bądź interesują się kulinariami - zapraszamy do nowej grupy, która ma szansę zaistnieć na Smeet. ... więcej
Ikona Stylu - konkurs! 20.09.2017 - 12:37 - Witajcie Smeetowicze, to już 39. edycja konkursu "Gwiazda", który od jakiegoś czasu funkcjonuje jako "Ikona Stylu". Przeczytajcie koniecznie zasady i jeśli jesteście fanatykami ubierania awatarów, to koniecznie się zgłoście. ... więcej
Horoskop dla Wagi 20.09.2017 - 12:32 - Witajcie Smeetowicze, Astrolodzy mają dla Was horoskop, tym razem dla Wagi. Przeczytajcie koniecznie, co się dla Was szykuje :)… ... więcej
Kapelani 19.09.2017 - 10:26 -   Dzisiaj również Dziennikarze mają dla Was cykliczny artykuł o Smeet, w którym opisujemy każdego tygodnia jedną z grup funkcyjnych. ... więcej
Skrót wydarzeń tygodnia 18.09.2017 - 12:42 -   Witajcie Smeetowicze! Czy jesteście gotowi na jesienne melancholie? Pogoda za oknem zmienia się, liście opadają, ale nie opada nasz zapał do przedstawienia Wam Skrótu Wydarzeń Tygodnia. Gorąco zapraszamy do przeczytania. ... więcej

Powrót do bloga

Skrót wydarzeń sportowych

 

Reporterzy Sportowi przygotowali dla Was skrót najciekawszych wydarzeń jakie miały miejsce w sporcie w minionych dwóch tygodniach! Zapraszamy do przeczytania naszego wpisu.

 

 

 

Koszykówka: Reprezentacja Polski uległa reprezentacji Słowenii 81:90 w turnieju EuroBasket, który jest rozgrywany w stolicy Finlandii - Helsinkach. Pamiętajmy jednak, że to nie koniec rywalizacji naszej drużyny w tej imprezie. Już w sobotę nasza reprezentacja zagra z drużyną Islandii i nie jest wcale na przegranej pozycji!

 

Siatkówka: Polacy na inaugurację mistrzostwach Europy przegrali 0:3 z Serbią na PGE Narodowym w Warszawie. Zwycięstwa w kolejnych, rozegranych w Gdańsku spotkaniach z Finami (3:0) oraz Estonią (3:0) dały gospodarzom drugie miejsce w grupie A i szansę na grę w barażu o ćwierćfinał. Zmierzyli się w nim z reprezentacją Słowenii – trzecią ekipą grupy C i ulegli 0:3. Po tej porażce pożegnali się z turniejem, który jest rozgrywany w naszym kraju.

 

Piłka nożna: Reprezentacja Polski niespodziewanie w Kopenhadze poległa w starciu z Reprezentacją Danii aż 0:4. Pomimo przegranej w meczu z drużyną ze Skandynawii zespół Adama Nawałki jest bliżej awansu na Mistrzostwa Świata w 2018 roku! Kluczowym wydarzeniem dla naszej drużyny będą dwa najbliższe spotkania z Kazachstanem i Armenią. Jeśli nasza drużyna zwycięży z niżej sklasyfikowanym rywalem, to starcie z Czarnogórą może być dla naszych już tylko formalnością!

 

Tenis ziemny: Agnieszka Radwańska awansowała do 3 rundy US Open! W 2 rundzie Polka pokonała reprezentantkę Kazachstanu Julię Putincewą 7:5, 6:2. Polka w tym meczu grała bardzo agresywnie i w pełni zasłużyła na zwycięstwo. W kolejnej rundzie Radwańska zagra z zawodniczką reprezentującą Stany Zjednoczone - Coco Vandewege.

 

Piłka ręczna: Szczypiorniści Vive Taouronu Kielce pokonali w pierwszym meczu drużynę z Kalisza 36:20. Na początku spotkania wydawało się, że zespół MKS Kalisz może sprawić nie lada niespodziankę i pokonać Mistrzów Polski. Jednak dzięki Manuelowi Strekelowi, który rzucił aż 8 bramek drużyna z Kielc mogła cieszyć się z wygranej.