Latest news (Blog)

RELACJA Z KONKURSU STYLE CONTEST - STYLIZACJE JEANSOWE 17.01.2018 - 11:16 - "Wskakuj w jeansy i wyglądaj bosko" - takie motto przyświecało ostatniej tematyce konkursu "Style Contest". ... więcej
MIŁOSNY KĄCIK OD SWATEK 16.01.2018 - 10:53 -   Grupa Swatek, która nie tylko pomaga znaleźć druga połówkę, ale także ma wiele rad dla zakochanych, a także tych, co ciągle szukają, zaprasza do Kącika Miłosnego. ... więcej
WIELKI BAL KARNAWAŁOWY Z PLOTKARAMI 15.01.2018 - 10:33 -   Zapraszamy Was już dziś wieczorem o 20:30 do Pojedynków DJ-ów na imprezę, którą zorganizowała dla Was grupa Plotkar. ... więcej
Skrót wydarzeń tygodnia 15.01.2018 - 10:26 -   Witamy Was w nowym tygodniu wrażeń i niespodzianek, ale najpierw przeczytajcie, co mogło ominąć Was w poprzednim tygodniu. ... więcej
Wyniki Noworocznej Tomboli! 12.01.2018 - 16:45 - Z przyjemnością podajemy Wam najnowsze wyniki Wielkiej Noworocznej  Loterii Tombola! ... więcej

Powrót do bloga

Skrót wydarzeń sportowych

 

Reporterzy Sportowi przygotowali dla Was skrót najciekawszych wydarzeń jakie miały miejsce w sporcie w minionych dwóch tygodniach! Zapraszamy do przeczytania naszego wpisu.

 

 

 

Koszykówka: Reprezentacja Polski uległa reprezentacji Słowenii 81:90 w turnieju EuroBasket, który jest rozgrywany w stolicy Finlandii - Helsinkach. Pamiętajmy jednak, że to nie koniec rywalizacji naszej drużyny w tej imprezie. Już w sobotę nasza reprezentacja zagra z drużyną Islandii i nie jest wcale na przegranej pozycji!

 

Siatkówka: Polacy na inaugurację mistrzostwach Europy przegrali 0:3 z Serbią na PGE Narodowym w Warszawie. Zwycięstwa w kolejnych, rozegranych w Gdańsku spotkaniach z Finami (3:0) oraz Estonią (3:0) dały gospodarzom drugie miejsce w grupie A i szansę na grę w barażu o ćwierćfinał. Zmierzyli się w nim z reprezentacją Słowenii – trzecią ekipą grupy C i ulegli 0:3. Po tej porażce pożegnali się z turniejem, który jest rozgrywany w naszym kraju.

 

Piłka nożna: Reprezentacja Polski niespodziewanie w Kopenhadze poległa w starciu z Reprezentacją Danii aż 0:4. Pomimo przegranej w meczu z drużyną ze Skandynawii zespół Adama Nawałki jest bliżej awansu na Mistrzostwa Świata w 2018 roku! Kluczowym wydarzeniem dla naszej drużyny będą dwa najbliższe spotkania z Kazachstanem i Armenią. Jeśli nasza drużyna zwycięży z niżej sklasyfikowanym rywalem, to starcie z Czarnogórą może być dla naszych już tylko formalnością!

 

Tenis ziemny: Agnieszka Radwańska awansowała do 3 rundy US Open! W 2 rundzie Polka pokonała reprezentantkę Kazachstanu Julię Putincewą 7:5, 6:2. Polka w tym meczu grała bardzo agresywnie i w pełni zasłużyła na zwycięstwo. W kolejnej rundzie Radwańska zagra z zawodniczką reprezentującą Stany Zjednoczone - Coco Vandewege.

 

Piłka ręczna: Szczypiorniści Vive Taouronu Kielce pokonali w pierwszym meczu drużynę z Kalisza 36:20. Na początku spotkania wydawało się, że zespół MKS Kalisz może sprawić nie lada niespodziankę i pokonać Mistrzów Polski. Jednak dzięki Manuelowi Strekelowi, który rzucił aż 8 bramek drużyna z Kielc mogła cieszyć się z wygranej.